Studio 49 plaatpillide seeriad

Seeria 500 easycussion

Pentatoonilise helireaga plaatpillide seeria.
Pentatoonilised seeria 500 pillid tekitavad koosmängul alati harmoonilise kõla, hoolimata sellest, millised noote ja missuguses järjekorras mängitakse. Need instrumendid täidavad kõige paremini saaterolli, aga sobivad ka lihtsamate meloodiate mängimiseks. Seeria 500 pillid on ideaalsed suurtele ja väikestele muusikamaailmas esimeste sammude astumiseks ning sobivad hästi nii muusikateraapia tegevustesse kui ka kodus mängimiseks.
Seerias 500 on kolm altpilli: kellamäng, ksülofon ja metallofon. Kõigi kolme instrumendi on klahvid ja pulgad on pilli korpuse külge kinnitatud ning nende hoiustamine ja transport on seetõttu alati muretu.

Seeria 500 easycussion pillid leiad SIIT.

Seeria 1000 Compact Line

Harmooniline kõla ruumisäästlikul kujul.
Seeria 1000 pillid loovad laste muusikaõpetuseks ideaalsed tingimused. Need sobivad hästi kasutamiseks kohtades, kus ruumi ei ole palju, ning samuti kodustes tingimustes. Tänu seeria 1000 pillide ruumisäästlikule kujule võtavad need vähe ruumi ja võimaldavad lihtsat transportimist. Unikaalne disain võimaldab pilli mängida kas laua taga istudes või seistes. Sopranpillide kolm ja altpillide kuus kõlakambrit tagavad tasakaalus kvaliteetse kõla. Need pillid sobivad eriti hästi kooli muusikatundidesse. Basspillide uuenduslik ehitus võimaldab tekitada rikkalikku tugevat kõla. Samal ajal on pill kompaktne ja käepärane ning kaalub vaid umbes 8 kg.

Seeria 1000 Compact Line pillid leiad SIIT.

Seeria 1000 Compact Line & GRILLODUR®

GRILLODUR® on väga peen klaaskiud, mida kasutatakse palisandri alternatiivina ksülofoniklahvide valmistamisel. Selle materjali kõlaomadused on väga sarnased puidust ksülofoniklahvide kõlaomadustele. Klaaskiust klahvide eeliseks on see, et need püsivad hääles ka siis, kui temperatuuri- ja õhuniiskuse muutused on suured. Seepärast sobivad need pillid hästi vabas õhus kasutamiseks.

Seeria 1000 pillid GRILLODUR®-klahvidega leiad SIIT.

Seeria 1600

Seeria 1600 instrumendid on väga hea kõlakvaliteedi ja hinna suhtega, samuti on olemas kõik võimalused oma pillipargi laiendamiseks. Saadaval on diatoonilised instrumendid ja kromaatilised lisad kõikides registrites. Kvaliteetsest materjalist klahvid koos kõlakambrite süsteemiga alt- ja basspillidel tagavad alati täidlase ja jõulise kõla. Basspillid on äärmiselt kompaktsed. Võrreldes tavaliste pillidega on näiteks BX 1600 või BM 1600 oma ehituses märgatavalt ruumisäästlikumad. Kõikidel ksülofonidel ja metallofonidel on eriti tugev kõlakast 12 mm paksusest männivineerist, samuti käepidemed lihtsaks transportimiseks. Viimased võimaldavad pilli paigutada ka ratastega statiivile.

Seeria 1600 pillid leiad SIIT.

Seeria 2000

Seeria 2000 instrumentide kõla vastab kõrgeimatele nõudmistele ja need pillid sobivad kasutamiseks nii muusikakoolides kui ka üldhariduskooli muusikatundides.

Seeria 2000 kellamängude klahvid on valmistatud spetsiaalsest terasesulamist, mille kõla on selge, tugev ja pikk. Klahvide kinnitussüsteem takistab muidu eemaldatavate klahvide väljakukkumist. Alt- ja bassksülofonide ning -metallofonide ehituses on palju kõlakambreid ja muid kõla võimendavaid osi. Mõneti legendaarse pilliseeria ksülofonide valmistamisel kasutatakse käsitsi valitud palisandrit. Seeria 2000 metallofonide klahvid on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist. Neil pillidel on tugevad puidust kõlakastid, mille küljes olevate käepidemete abil saab pilli lihtsasti transportida, samuti võimaldavad need instrumenti statiivile paigutada. Tavalisele või ratastega statiivile paigaldamine on võimalik vaid ühe kruvi abil. Pilli täiendav kinnitamine ei ole vajalik.

Seeria 2000 pillid leiad SIIT.