Kuidas esitada tellimust studio49.ee veebipoes?

1. Leidke toode, mida soovite osta, ning vajutage toote juures olevale nupule “LISA KORVI”. Toode lisatakse Teie ostukorvi.

2. Ostukorvi vaatamiseks liikuge kursoriga lehe ülaosa paremas ääres asuvale oranžile poekotti meenutavale nupule. Nähtavale ilmub kaks oranži nuppu: “Ostukorv” ja “TELLIMUS KOOS MAKSEKOHUSTUSEGA”. Kui soovite vaadata ostukorvis olevaid tooteid, vajutage nupule “Ostukorv”. Kui soovite otse tellima ja maksma suunduda, vajutage nupule “TELLIMUS KOOS MAKSEKOHUSTUSEGA”.

3. Ostukorvis on võimalik muuta soovitud toodete kogust. Selleks sisestage vastavasse lahtrisse soovitud kogus ning vajutage nupule “SALVESTA KOGUSE MUUDATUSED”. Samuti on võimalik tooted ostukorvist eemaldada, vajutades nupule “EEMALDA”, või tühjendada ostukorv täielikult, vajutades nupule “TÜHJENDA KORV”. Kui soovite lisada ostukorvi veel tooteid, vajutage nupule “JÄTKA OSTMIST” ja Teid suunatakse tagasi netipoodi. Kui Teil on sooduskupong, saate sisestada kupongi koodi vastavasse lahtrisse. Soodustuse saamiseks tuleb vajutada nupule “Lisa sooduskupong”.

4. Kui kõik soovitud tooted on ostukorvi lisatud, siis vajutage tellimuse esitamiseks nupule “TELLIMUS KOOS MAKSEKOHUSTUSEGA” ning Teid suunatakse edasi.

5. Järgmisel lehel saate sisestada kauba kohaletoimetamise aadressi või valida selle rippmenüüst. Kui olete oma kontole sisse loginud, siis on arve saaja andmed juba eelnevalt täidetud konto registreerimisel esitatud andmete põhjal.

6. Samal lehel saate valida sobiva makse- ja tarneviisi. Teie tellimuse lõplik hind uuendatakse automaatselt vastavalt valitud tarneviisile. Makseviisi valimiseks kirjutage märge vastavasse lahtrisse.

7. Lehe allosas on võimalik tutvuda veebipoe kasutustingimustega. Kui olete tingimustega tutvunud ja nõustute nendega, tehke vastavasse kasti linnuke. Veel on võimalik muuta ostukorvi sisu, vajutades nupule “MUUDA KORVI SISU". Kui soovite esitada tellimuse koos maksekohustusega, vajutage nupule “TELLIMUS KOOS MAKSEKOHUSTUSEGA”. Tellimus on esitatud ja Teie e-posti aadressile saadetakse selle kohta kinnitus.

8. Kui valisite tasumisviisiks makse pangalingi kaudu, siis järgmisel lehel on võimalik valida sobiv pangalink ning sooritada ülekanne. Pärast makse sooritamist vajutage kindlasti nupule “Tagasi kaupmehe juurde”. Kui valisite pangaülekande, siis saadame teie arve ja saate makse sooritada internetipangas.

9. Samal lehel saate vaadata ja välja printida tellimuse kinnituse. Tellimuse kinnitus saadetakse ka Teie e-posti aadressile. Kui Teil on kasutajakonto ning logisite tellimuse sooritamiseks oma kontole sisse, saate kõiki oma tellimusi vaadata ka muul ajal, vajutades studio49.ee netipoe avalehe parempoolses ülemises ääres asuvale lingile “Minu konto”.