Kohaletoimetamine

Studio49.ee veebipoest ostetud kaup toimetatakse kohale lisatasu eest allolevaid saatmisviise kasutades. Hinnad sisaldavad käibemaksu 22%.

KOHALETOIMETAMINE EESTIS

Kauba tarneaeg alates müügilepingu jõustumisest on 14-30 kalendripäeva, välja arvatud "Kohe olemas" tooted, mis tarnitakse 1-3 tööpäeva jooksul.

OMNIVA PAKIAUTOMAAT - 3 €
TÄHELEPANU! Omniva pakiautomaatidesse saab tellida väikeseid rütmipille, kellamänge, sopran- ja altkõlaplaate, pulki, võrutrumme, tamburiine, taldrikuid ning bongosid. Omniva pakiautomaatidesse ei saa tellida djembesid, congasid, cajone, timpaneid, statiive, bass- ja kontrabasskõlaplaate, kõlaplaatide komplekte ja kohvreid, sopran-, alt- ja bassksülofone ning nende kromaatilisi lisasid, sopran-, alt- ja bassmetallofone ning nende kromaatilisi lisasid.

KULLER - 10 € olenemata paki suurusest.

TASUTA KOHALETOIMETAMINE tellimustele, mille kogusumma on 500 € või rohkem. Sellised tellimused toimetatakse kohale kulleriga või kokkuleppel ostjaga.

 

RAHVUSVAHELINE KOHALETOIMETAMINE (LÄTI, LEEDU, SOOME)

Kauba tarneaeg alates müügilepingu jõustumisest on 20-35 kalendripäeva, välja arvatud "Kohe olemas" tooted, mis tarnitakse 4-7 tööpäeva jooksul.

KULLER - 20 € olenemata paki suurusest

 

KOHALETOIMETAMINE MUUDESSE RIIKIDESSE

Kui soovite kauba kohaletoimetamist mõnesse muusse riiki, palun võtke meiega ühendust.