Miks registreeruda kliendiks?

Kliendikonto omamine annab mitmeid eeliseid ning võimaldab oste sooritada kiiremini ja mugavamalt. Registreerudes kliendiks, saate kasutada järgnevaid mugavusi

TOODETE SALVESTAMINE SOOVIKORVI
Salvestage soovikorvi tooteid, mis lehel silma jäävad, ja hiljem saate soovikorvist sobivad tooted mugavalt ostukorvi lisada. Toote soovikorvi lisamiseks vajutage tootelehel nupule "Lisa soovikorvi".

SALVESTATUD OSTUKORV
Kliendikontosse sisse logituna salvestatakse ostukorvi lisatud tooted. Kui tellimuse vormistamine jääb pooleli, ei pea Te järgmisel külastusel hakkama soovitud tooteid uuesti ostukorvi lisama, vaid saate jätkata sealt, kus eelmisel korral pooleli jäite.

MAKSMINE PANGAÜLEKANDEGA
Kui olete kliendikontosse sisse loginud, avaneb võimalus tellimuse eest tasuda lisaks pangalingile ka pangaülekandega. Pangaülekandega saavad maksta vaid juriidilistest isikutest kliendid.

TELLIMUSTE JÄLGIMINE
Omades kliendikontot, saate reaalajas jälgida, kui kaugel oleme Teie poolt tehtud tellimuse täitmisega. Samuti saate vaadata ja välja printida oma varasemate tellimustega seotud infot.

AADRESSIRAAMAT
Eelsalvestatud aadressiraamat aitab kiiremini ostuprotsessi läbida. Tellimuse vormistamisel saate ostukorvis vajaolevad andmed täita ühe nupuvajutusega.

KUIDAS REGISTREERUDA?

1. Vajutage veebilehe ülemises parempoolses nurgas olevale lingile “REGISTREERU KASUTAJAKS”.
2. Sisestage oma andmed. Tärniga tähistatud väljade täitmine on kohustuslik. Kui soovite edaspidi hakata oste sooritama ettevõtte või asutuse nime alt, siis sisestage ka ettevõtte/asutuse andmed.
3. Kui soovite saada studio49.ee uudiskirja, siis tehke linnuke kastikesse “Liitu uudiskirjaga”.
4. Valige endale meelepärane kasutajanimi ning salasõna.
5. Vajutage “REGISTREERI”.
6. Avaneb hüpikaken. Sisestage lahtrisse ekraanil kuvatav turvakood ning vajutage “OK”.
7. Teie kasutajakonto on loodud! Teie e-posti aadressile saabub kiri konto kinnitamise lingiga. Konto aktiveeritakse pärast e-kirjas olevale lingile vajutamist.