Kinkekaardid ja sooduskupongid

KINKEKAARDI JA SOODUSKUPONGI KASUTAMISE ÜLDTINGIMUSED

1. Kinkekaarti ja sooduskupongi saab kasutada www.studio49.ee veebiaadressil olevas e-poes (edaspidi Veebipood).
2. Kinkekaarti ja sooduskupongi saab kasutada sellel toodud unikaalse koodi abil, mida on võimalik kasutada vaid ühe korra.
3. Kinkekaardi ja sooduskupongi unikaalset koodi tuleb hoida hoolikalt, et see ei satuks soovimatult kolmandate isikute kätte.
4. Kinkekaardi ostmisel Veebipoest veenduge, et teie sisestatud kättetoimetamise andmed on korrektsed.
5. Veebipood ei vastuta kinkekaardi unikaalse koodi kolmandate isikute kätte sattumisega kaasnevate mistahes kahjude eest (sh juhul, kui kinkekaart satub kolmandate isikute kätte ebakorrektsete kättetoimetamise andmete sisestamise tõttu, sisestatud e-posti aadressile määratud automaatsete suunamiste vms tõttu).
6. Kinkekaart ja sooduskupong kehtivad vaid sellel märgitud tähtajani. Kehtivusaja ületanud ning kasutamata kinkekaarti või sooduskupongi Veebipood ei hüvita.
7. Kinkekaart ei ole vahetatav raha vastu, Veebipood ei osta seda tagasi ega vaheta ümber.
8. Kui soovitud kaupade maksumus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis vaheraha ei tagastata. Samuti ei saa kinkekaarti kasutada kaupade eest tasumiseks mitmes osas.
9. Kui soovitud kaupade maksumus ületab kinkekaardi väärtuse, saab puudujääva osa tasuda teiste Veebipoe poolt aktsepteeritavate maksevahenditega valides sobiva maksevahendi ostu sooritamise hetkel.
10. Kinkekaardi ostmisel Veebipoest on tarbijal õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates päevast, mil Veebipood saatis kinkekaardi välja. Tehingust ei saa taganeda, kui kinkekaardil toodud unikaalset koodi on juba kasutatud.
11. Kinkekaardi ja sooduskupongi kasutamise tingimusi on Veebipoel õigus muuta, avaldades vastavasisulise info 14 päevase etteteatamisega Veebipoe kodulehel www.studio49.ee
12. Veebipoes kinkekaardi või sooduskupongiga ostu sooritamisel ilmnevate probleemide korral võtke ühendust klienditeenindusega +372 58 666 848

Uuendatud 13.01.2017